Optik a optometrista
THOMAS SCHEIBL
expert-logo2.jpg facebook.jpg
blackfin-gif
HomeOptické brýleBEAR Junior brýleSportovní brýleBrýle proti slunciCliC brýleNannini EyewearUnikátyContact lensesNovinkyShopO nás / Kontakty
blackfin-logo-grau.jpg scheibl-lesehilfe (1).jpg 7661-MILANO-DARKTORTOISE-2.jpg serengeti.png bolle-logo-footer.png opt. Brille swarovski.jpg sonnenbrille svarovski.jpg
alainMikli.jpg dgs-brands-new-emporio-armani.png
serengeti.png ic__berlin-logo-5355213F5A-seeklogo.com.gif images.jpg
bolle-logo-footer.png title.jpg Giorgio-Armani-logo.gif stažený soubor.jpg images (1).jpg
face
design
your
v
designu Swarowski
clic-products.jpg vision.png medical.png sun.png
imagesCA89VP59.jpg index.jpg indexred.jpg indexblue.jpg
Bolle.jpg
your
face
design
adidas-TERREX-FAST-magenta-pink-a393-6053.jpg
Sportovní brýle ADIDAS
adidas-elevation-ClimaCool-brown-leather-a136-6061.jpg scheibl-e.jpg uhren.JPG alainMikli.jpg ic__berlin-logo-5355213F5A-seeklogo.com.gif
clic-schwarzenberg-jpg.jpg
Individuální
brýle
IMG_38147022869215.jpg 12642918_1009452852452420_2612810534045684831_n.jpg ic-logo.png ic-logo.png mii-mann.jpg blackfin-rechts.jpg blackfin-logo-klein.png leica-gross-bea leica
Nejlepší sklo pro Vaše oči
pouze v Expert OPTIC
Vítejte na našem webu!


Expert OPTIC  představuje oční optiku od expertů. Odborná kompetentní péče, módní stylové poradenství a k tomu nepřeberné množství mimořádného zákaznického servisu - to je už více jak  35 let filozofií firmy Expert OPTIC. Jsme připraveni udělat maximum pro Vaše oči!


Thomas Scheibl
Brýle nejsou pouze “životním partnerem”, důležitou zdravotní pomůckou, ale také módním  doplňkem. S ohledem na tyto skutečnosti by se mělo při koupi brýlí postupovat citlivě.


• Přizpůzobení kvalitních 
značkových obrub
 
• Optometrické stanovení brýlí
 
• Indivuduální zrak očí
 
• Velký výběr módních brýlí 
za pevnou cenu
V našem očním studiu jsme si toho vědomi.  Proto také používáme pouze nejmodernější diagnostické přístroje. Individuální zrakový test je standardem. Na přání Vám poradíme také ve věci módních detailů. Krátce řečeno, velmi se snažíme, aby naši klienti s výběrem optiky u nás nešlápli vedle.
Když nejsou kontaktní čočky zrovna Vaším šálkem kávy, pak se stávají smysluplnou alternativou sportovní brýle.
Sportovní brýle se v posledních letech vyvinuly v produkty s vysokou High-Tech-technologií. O to složitější může být pro laika vybrat si v rámci daného množství kriterií správně. Sportovní brýle by se měly hodit nejen k osobě, která je bude nosit, ale také k předpokládané sportovní aktivitě.
Sluneční brýle nejsou pouze slunečními brýlemi. Důležité je přitom správné změření očí a zohlednění účelu použití. Aby se předešlo zbytečným vedlejším účinkům, je i při koupi slunečních brýlí nezbytný  individuální přístup.
Barevné a módní brýle

• Brýle pro nejrůznější světelné momenty při sportu s vysokou dynamikou.

• Brýle pro vodní sporty s vysokou absorpční schopností škodlivého záření a oslnění.
CliC jsou nadčasové brýle pro muže a ženy každého věku. Z široké škály tvarů a barev si můžete vybrat svůj vlastní styl. Už se nebudete muset trápit s nepříjemným hledáním brýlí a díky jejich odolnosti vůči nárazu ani s častými opravami. Slavní fanoušci brýlí CliC jsou například Al Pacino, Eros Ramazzotti, Flavio Briatore a Karel Schwarzenberg.
U Expert OPTIC si můžete vytvořit jedinečný design svých brýlí. Padne-li Vaše volba na ozdobu ve formě kamenů Swarowski, stanou se Vaše brýle unikátem.
Kdo hledá něco nápadného, ten je u Expert OPTIC správně. Malé vytříbené kolekce kupuje Thomas Scheibl přímo v Paříži, Miláně, Hongkongu a New Yorku. Výstřední od IC-Berlin, stylové od Alain Mikli, haute couture od EXALT ITALY atd.